Sanarise E-Ticaret Limited Şirketi

E-Ticaret

2019 senesinde 1.92 milyar insan online olarak hizmet veya ürün satın aldı

COVID-19 Pandemi sürecinin online alışveriş sektörüne etkisi

Koronavirüs (COVID-19) salgını, E-Ticaret ve online alışveriş yönünden tüm dünyada tüketici davranışı üzerinde önemli bir etkiye sahip olmaya devam ediyor.

2020 senesinin başlarından itibaren virüsün yayılma hızını kontrol altına almak için evde kaldığımızdan dijital kanallar, kalabalık mağazalar ve yüz yüze alışverişin yerini tamamen almaya başladı.  2020 Haziran ayında E-Ticaret trafiği, market alışverişi, tekstil ve teknolojik ürünler gibi günlük ihtiyaçlar için aylık 22 milyar ziyaret ile rekor kırdı. Online alışveriş, satın alma alışlanlıkları ve E-Ticaretin geleceğinin 2021 senesinde ve devamında nasıl olacağı ise COVID-19’un ilerlemesine bağlıdır.

In June 2020, global retail e-commerce traffic stood at a record 22 billion monthly visits, with demand being exceptionally high for every-day items such as groceries, clothing, but also retail tech items. How online usage, purchasing habits, and the overall future of the e-commerce market will look like in 2021 and beyond will largely depend on the progression of COVID-19.

Bugünlerde işimizi E-Ticarete taşımak neden önemlidir?

E-Ticaret, tüketicilere çeşitli şekillerde kolaylık sağlar. Online alışveriş, yıl boyunca tüketicilerin favori mağazalarına kesintisiz olarak 7-24 erişim imkanı sağlar. 

Tüketici yüzlerce ürününüz arasından her zaman ve her yerde seçim yapma imkanı bulur. 

Tüketiciler, ürünleri kolayca inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, kredi/banka kartı ve dijital hesap cüzdanları gibi yöntemlerle kolayca ödeme yapabilirler. Başka bir deyişle E-Ticaret, tüketicilerin alışverişini konforlu ve zahmetsiz bir hale getirir. Kendileri ve sevdikleri için alış-veriş yapmak istediklerinde gün içinde uzun zamanlar ayırmalarına gerek kalmaz.

Hizmetlerimiz

  • A’dan Z’ye yüksek standartlarda sanal mağazanızı açıyoruz.
  • İngilizce, Türkçe ve Arapça olarak müşteri destek sağlıyoruz.
  • Online ödeme sözleşmeleri ve ödeme araçları entegrasyonunu sağlıyoruz.
  • Yerel ve Uluslararası kargo ve lojistik firmaları ile anlaşmalar yapıyoruz.
  • Sektörünüzle alakalı etkinlikleri takip ediyoruz.
  • Rakipler, güncel trendler ve fırsatlar, geri bildirimler için Pazar araştırması yapıyoruz.  
Videoyu oynat

İletişim

Hadi birlikte harika bir şey yapalım. Hemen bizimle iletişime geçin ve en son yenilikçi fikrinizi birlikte hayata geçirelim.