Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

Üretim

Türkiye’deki en iyi kaliteli ürünleri üretme vizyonuna sahibiz

Petrol ve Gaz Endüstrisi

Sanarise, enerji üretimi ve depolanması konusunda en güncel ve doğru çözümlere sahiptir. Ürünlerimiz, dünya çapında bir çok enerji santralinde kullanılmaktadır. Global trendlerden bağımsız olarak, dünya ekonomisine güç veren yakıtlar konusunda olan yetkinliğimiz talep görmeye devam edecektir. Yenilenebilir enerji talepleri, enerji üretim sanayisinde artışa neden oluyor. Sanarise’ın bu sektör için sunduğu ürünler arasında yağ soğutucuları, ana tank ısı eşanjörleri ve egzoz gazı ısı eşanjörleri bulunmaktadır. Bu ürünler, motoru serin tutmak ve su döngüsünü ısıtmak için kullanılan egzoz gazındaki ısıyı geri kazanabilecek bir CHP (Birleşik Isı ve Güç) sistemi oluşturmak için birleştirilebilir.

Ürünlerimiz

Isıtma ve Soğutma sektörünün kalbinde bulunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz çeşitli eşanjörler; Amonyak Soğutucuları, Hava Soğutmalı Eşanjörler, Soğutma Kuleleri, Gövde Borulu Isı Değiştirici, Isıtma Aparatları, Gövde Borulu Kondensatör, Gövde Borulu Evaporatörler, Su-Yağ Soğutucu Isıtıcılar, Basınçlı Kaplar, Serpantinler, Kontak Kondenser (Reboiler), Radyatörler, Plakalı Eşanjörler, Kondenser ve Evaporatör ürünlerinde en iyi kaliteyi en uygun fiyata buluşturacağımıza söz veriyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Hadi birlikte harika bir şey yapalım. Hemen bizimle iletişime geçin ve en son yenilikçi fikrinizi birlikte hayata geçirelim.