Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

Dijital Pazarlama

Facebook ve Google reklamları için deneyimli ekip

E-Ticaret & Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlamayı kullarak yapılan E-Ticaret, marka değeri yaratarak yeni müşteriler ve daha yüksek gelir elde etme imkanı sağlar. Tüketiciler, artık kulaktan dolma bilgilerle alışveriş yapmak yerine ürünün listelendiği platformlarda gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak alışveriş yapabilirler. Son analizlere göre, 37 Milyon sosyal medya ziyareti yaklaşık 529.000 sipariş olarak geri döndü.

Ek olarak Facebook, ziyaretlerin %85 kadar kısmının satın almaya döndüğü bir ziyaretçi trafiğini websiteye yönlendirmede çok etkilidir. Dikkati kolayca dağılan tüketicilerin tekrar ilgisini çekmek ve bu tarz zorlukları aşmak için dijital pazarlama da büyük bir öneme sahiptir.

Bir E-Ticaret işini büyütmek için,marka bilinirliğini ve satışları artırmak için, stoklu veya stoksuz olarak ticaret yapmanızdan bağımsız olarak iyi düşünülmüş bir E-Ticaret satış stratejisi ve pazarlamasına ihtiyacınız vardır. Kaçınılmaz olan bu durum için, sosyal medya hesaplarınızı ve dijital pazarlama kampanyalarınız yönetmek üzere ekibimiz gerekli bütün yetkinliklere sahiptir.

Hemen İletişime Geçin
Hadi birlikte harika bir şey yapalım. Hemen bizimle iletişime geçin ve en son yenilikçi fikrinizi birlikte hayata geçirelim.