Sanarise E-Ticaret Limited Şirketi

Depo Yönetimi

Deponuzun Verimliliğini En Üst Seviyeye Çıkarın

Deponuzun Verimliliğini En Üst Seviyeye Çıkarın

Bütün dahili operasyonlarınızı iyileştirimej için en verimli stoklama yöntemini elde edinin. Odoo’nun çift girişli envanterinde stok girişi, çıkışı veya dönüşümü yoktur. Bunun aksine, bütün işlemler konumlar arasındaki stok hareketleri olarak yönetilmektedir.

FAQ

Most frequent questions and answers

Satın almadan önce, Odoo muhasebe sisteminin tüm özelliklerini size göstermek ve tüm sorularınıza cevaplamak için bir DEMO düzenleyeceğiz. Aynı zamanda, Odoo’yu dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcı da günlük iş akışlarında güvenle kullanmaktadır.

Evet, tabi ki. Sanarise resmi olarak Odoo Öğrenim Ortağıdır. Uygulamayı bizden satın almak ile Odoo’dan satın almak fiyat ve lisans yönünden tamamıyla aynıdır. Ayrıca, Sanarise’den hizmet alırken, %100 şeffaflığı sağlamak için her zaman Odoo şirketinden bir personel sürece eşlik ediyor.

Yetkin bir ekip eğitimi ve kullanımıyla birlikte 7/24 yerel müşteri desteği sağlamak, İşletmeleri dijitalleştirmenin sadece iyi bir yazılımla olmayacağının göstergesi ve tamamlayıcısı unsurlarıdır. Arapça, Türkçe ve İngilizce dillerinde tüm ekibimiz ile yaptığımız tam olarak bu.

Deponuza Barkod Tarayıcılar, Etiket Yazıcıları ve Tartı Terazileri, Sanarise tarafından sağlanacaktır.

Talep ettiğiniz destek seviyesine ve eğitim için kaç çalışanınız olduğuna bağlıdır. Ama içiniz rahat olsun, kesinlikle piyasadaki en iyi teklif olacaktır.

Contacts

Demo Sürümü Rezerve Edin

İlgili Hizmetler

Ek olarak, sındığumuz diğer hizmetler de ilginizi çekebilir