Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

Satış Noktası

Kullanıcı dostu Satış Noktası, Dakikalar içinde kurulum, saniyeler içinde satış. Bütün cihazlarla uyumludur.

Mağazanızın İhtiyacı Olan Her Şey

Odoo POS, herhangi bir perakende firmasının kolaylıkla kullanabileceği akıllı bir arayüze sahiptir. Sanarise profesyonel ekibi, Odoo POS’u bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yapılandıracaktır.

Bütün Donanımlarla Uyumlu

Ön Kurulum ve özel bir donanım gerektirmez.

SSS

Sık Sorulan Sorular
Satın almadan önce, Odoo sisteminin tüm özelliklerini size göstermek ve tüm sorularınıza cevaplamak için bir DEMO düzenleyeceğiz. Aynı zamanda, Odoo’yu dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcı da günlük iş akışlarında güvenle kullanmaktadır.
Evet, tabi ki. Sanarise resmi olarak Odoo Öğrenci Ortağıdır. Uygulamayı bizden satın almak ile Odoo’dan satın almak fiyat ve lisans yönünden tamamıyla aynıdır. Ayrıca, Sanarise’den hizmet alırken, %100 şeffaflığı sağlamak için her zaman Odoo şirketinden bir personel sürece eşlik ediyor.
Yetkin bir ekip eğitimi ve kullanımıyla birlikte 7/24 yerel müşteri desteği almak, işletmeleri dijitalleştirmenin sadece iyi bir yazılımla olmayacağının göstergesi ve tamamlayıcı unsurlarıdır. Arapça, Türkçe ve İngilizce dillerinde yetkin, bilgili ve deneyimli ekibimiz ile yaptığımız tam olarak bu.

Yazılımın kullanımı, ürünleri kolaylıkla yüklemeniz için çok kullanışlıdır. Ek olarak, Sanarise ekibi olara resimleri ve diğer ilgili bilgileri yüklemeniz konusunda destek olabiliriz.

Deponuza Barkod Tarayıcılar, Etiket Yazıcıları ve Tartı Terazileri, Sanarise tarafından sağlanacaktır.

Talep ettiğiniz destek seviyesine ve eğitim için kaç çalışanınız olduğuna bağlıdır. Ama içiniz rahat olsun, kesinlikle piyasadaki en iyi teklif olacaktır.

İLETİŞİM

DEMO İÇİN REZERVASYON ALIN

İlgili Hizmetler

Ek olarak, sunduğumuz diğer hizmetler de ilginizi çekebilir