Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

Üretim için Odoo ERP

Odoo’nun Entegre Çözümü ile Üretim Operasyonlarını Kolaylaştırın

Üretim Sürecinizde Verimlilik ve Kazanç Artışı Sağlayın

Üretim Sürecinizde Verimliliği ve Kazanç Oranlarınızı Artırın Odoo’nun Üretim ERP’si, üretim sürecinizi tedarikten teslimata kadar sorunsuz ve verimli bir şekilde düzenler. Odoo’nun kapsamlı uygulama paketi ile üretim süreçleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Odoo'nun İşletmeniz Üzerindeki Etkisini Keşfedin

Tamamen size özel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri keşfetmek için kişiselleştirilmiş bir demo planlayın

Üretimde Odoo kullanmanın özellikleri

Odoo’nun Üretim Çözümlerinin Sağladığı Başlıca Temel Faydalar:
  • Gerçek zamanlı üretim izleme ve programlama
  • Sorunsuz envanter ve depo yönetimi
  • Etkin satın alma ve tedarik zinciri yönetimi
  • Geliştirilmiş kalite kontrol ve izlenebilirlik
  • Doğru maliyet ve kazanç analizi
  • Entegre iletişim araçları sayesinde gelişmiş iş birliği

Üretim için Odoo Modülleri

Üretim işletmeleri için özel olarak tasarlanmış Odoo modüllerine ve üçüncü taraf entegrasyonlarına genel bakış;

ÜRETİM

SATIN ALMA

PLM (ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ YÖNETIMI)

ENVANTER

KALİTE

MRP (MALZEME İHTİYAÇ PLANLAMASI)

SSS

Sıkça Sorulan Sorular
Odoo, stok seviyelerini optimize etmek ve israfı azaltmak için envanter yönetimini gerçek zamanlı takip, çoklu konum desteği, barkod tarama ve otomatik sipariş ile kolaylaştırır.
Evet, Odoo’nun Üretim uygulaması, çeşitli üretim süreçlerine ve iş akışlarına uyum sağlamak için esnek üretim planlamasını, yönlendirmeleri, iş emirlerini ve malzeme listelerini destekler.
Odoo’nun Envanter, Satın Alma ve Satış gibi entegre uygulamaları, tedarikten teslimata kadar uçtan uca tedarik zincirinizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olarak siparişlerin zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.
Evet, Odoo’nun Bakım uygulaması, önleyici ve düzeltici bakım faaliyetlerini planlamanıza, izlemenize, yönetmenize olanak tanıyarak cihazların hizmet dışı kalma süresini azaltır ve operasyonel verimlilik sağlar.
İşletmeleri dijitalleştirmenin sadece iyi bir yazılımla ilgili olmadığına, aynı zamanda uygun ekip eğitimi, uygulamaların verimli kullanılması hakkında 7/24 yerel destekle birlikte sunulması gerektiğine inanıyoruz. -Ekibimiz talebiniz doğrultusunda Arapça, Türkçe ve İngilizce dillerinde gerekli en iyi hizmeti sunmaktadır.
İhtiyacınız olan destek düzeyine ve eğitim için kaç çalışanınız olduğuna bağlıdır. Ancak içiniz rahat olsun, piyasadaki en iyi teklifi alacağınızdan emin olabilirsiniz
İLETİŞİM

DEMO İÇİN REZERVASYON ALIN