Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

STK'lar için Odoo ERP

Odoo’nun STK’lar için Hepsi Bir Arada Çözümü ile Daha Fazla Etkiye Ulaşın

Odoo ile Etkili Değişimi Yönlendirin

Odoo’nun entegre ERP sistemi, STK’ların ve insani yardım kuruluşlarının operasyonlarını kolaylaştırmalarını, iş birliğini geliştirmelerini ve etkilerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlar. Odoo’nun güçlü ve kullanıcı dostu uygulamaları ile fark yaratın.

Odoo'nun İşletmeniz Üzerindeki Etkisini Keşfedin

Tamamen size özel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri keşfetmek için kişiselleştirilmiş bir demo planlayın

STK'larda Odoo kullanımının özellikleri

Odoo’nun STK Çözümlerinin Temel Faydaları:
  • Merkezi bağışçı ve gönüllü yönetimi
  • Kolaylaştırılmış proje ve organizasyon planlaması
  • Etkin finansal yönetim ve bütçelendirme
  • Sağlıklı karar alma için geniş kapsamlı raporlama ve analizler
  • Geliştirilmiş iç ve dış iletişim
  • Geliştirilmiş hibe ve teklif yönetimi
  • Kolaylaştırılmış tedarik ve envanter yönetimi

İnsani Yardım Sektörü için Odoo Modülleri

STK’lar için özel olarak tasarlanmış Odoo modüllerine ve üçüncü taraf entegrasyonlarına genel bakış;

PROJE

CRM

ENVANTER

MUHASEBE

ETKİNLİKLER

SATIN ALMA

SSS

Sıkça Sorulan Sorular
Odoo’nun CRM ve Bağış uygulamaları, bağışçı etkileşimlerini izlemenize, bağış kampanyalarını yönetmenize ve bağış toplama performansını analiz etmenize olanak tanıyarak güçlü bir bağışçı ilişkisi ve etkili bağış toplama stratejileri sağlar.
Evet, Odoo’nun Proje uygulaması STK’ların projeleri planlamasına, izlemesine ve değerlendirmesine, ilerleyişi takip etmesine, kaynakları tahsis etmesine olanak tanır ayrıca programlarının ve faaliyetlerinin yarattığı etkiyi ölçer.
Odoo’nun Muhasebe uygulaması, çoklu para birimi desteği, bütçeleme, hibe takibi, maliyet merkezi analizi ve bağışçıya özel raporlama dahil olmak üzere STK’lara özel kapsamlı finansal yönetim araçları sağlar.
Evet, Odoo’nun İnsan Kaynakları uygulamaları, gönüllü iş gücünüzün verimli bir şekilde kullanılmasını ve katılımını sağlayarak gönüllü işe alımını, işe alımını, planlamasını ve değerlendirmesini yönetmenize olanak tanır.
Odoo’nun Etkinlikler uygulamasıyla bağış toplama etkinlikleri, atölye çalışmaları ve konferanslar gibi etkinlikleri planlayabilir, tanıtabilir ve yönetebilir, katılımcıların katılımını izleyebilir ve sosyal yardım faaliyetlerinizin başarısını analiz edebilirsiniz.
İşletmeleri dijitalleştirmenin sadece iyi bir yazılımla ilgili olmadığına, aynı zamanda uygun ekip eğitimi, uygulamaların verimli kullanılması hakkında 7/24 yerel destekle birlikte sunulması gerektiğine inanıyoruz. -Ekibimiz talebiniz doğrultusunda Arapça, Türkçe ve İngilizce dillerinde gerekli en iyi hizmeti sunmaktadır.
İLETİŞİM

DEMO İÇİN REZERVASYON ALIN