Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Hepsi Bir Arada: İşe Alımlar, Değerleme, Harcamalar, İzinler, Devamlılık …

İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

Tek bakışta her bir departman için bütün önemli bilgileri denetleyin. Hassas bilgilerin görünürlüğünü yalnızca İK yöneticileriyle sınırlayın veya istediğiniz diğer bilgileri tüm çalışanların görmesi için herkese açık hale getirin. Yeni izin talepleri, başvurular, değerlemeler ve daha fazlası için bildirimler alın.

SSS

Sık Sorulan Sorular
Satın almadan önce, Odoo sisteminin tüm özelliklerini size göstermek ve tüm sorularınıza cevaplamak için bir DEMO düzenleyeceğiz. Aynı zamanda, Odoo’yu dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcı da günlük iş akışlarında güvenle kullanmaktadır.
Evet, tabi ki. Sanarise resmi olarak Odoo Öğrenci Ortağıdır. Uygulamayı bizden satın almak ile Odoo’dan satın almak fiyat ve lisans yönünden tamamıyla aynıdır. Ayrıca, Sanarise’den hizmet alırken, %100 şeffaflığı sağlamak için her zaman Odoo şirketinden bir personel sürece eşlik ediyor.
Yetkin bir ekip eğitimi ve kullanımıyla birlikte 7/24 yerel müşteri desteği almak, işletmeleri dijitalleştirmenin sadece iyi bir yazılımla olmayacağının göstergesi ve tamamlayıcı unsurlarıdır. Arapça, Türkçe ve İngilizce dillerinde yetkin, bilgili ve deneyimli ekibimiz ile yaptığımız tam olarak bu.

Talep ettiğiniz destek seviyesine ve eğitim için kaç çalışanınız olduğuna bağlıdır. Ama içiniz rahat olsun, kesinlikle piyasadaki en iyi teklif olacaktır.

İLETİŞİM

DEMO İÇİN REZERVASYON ALIN

İlgili Hizmetler

Ek olarak, sunduğumuz diğer hizmetler de ilginizi çekebilir