Sanarise Teknoloji Limited Şirketi

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Mevcut işinizi hızlandırmak için CRM, Satış, Abonelik ve Kiralama Yazılımları.

Gerçek bir Müşteri Odaklı CRM

Odoo CRM yazılımıyla potansiyel satışları takip edin, fırsatları yakalayın ve satışları sonlandırın. Bu CRM teknolojisinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için Sanarise asistanı ile ekibiniz en iyi eğitimi alacak.

Daha Az Zamanda Daha Fazlasını Yapın

İyi Ekipman = Mutlu Çalışanlar

CRM Faaliyetleri

Satış senaryonuza göre aramalar, toplantılar, toplu mailler ve fiyat teklifleri gibi etkinlikleri planlayın. Webistesi görüntülenme sayısı, gelen e-postalar gibi ihtiyacınız olan tüm bilgileri doğrudan alın.

Gerçek Zamanlı Kontrol

Aylık hedefleriniz ve mevcut durmunuz karşılaştırıldığında tam olarak nasıl performans gösterdiğinizi bilin. Tüm yeni çalışmanızı planlanmış sonraki eylemlerinize göre düzenleyin

SSS

Sık Sorulan Sorular
Satın almadan önce, Odoo sisteminin tüm özelliklerini size göstermek ve tüm sorularınıza cevaplamak için bir DEMO düzenleyeceğiz. Aynı zamanda, Odoo’yu dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcı da günlük iş akışlarında güvenle kullanmaktadır.
Evet, tabi ki. Sanarise resmi olarak Odoo Öğrenci Ortağıdır. Uygulamayı bizden satın almak ile Odoo’dan satın almak fiyat ve lisans yönünden tamamıyla aynıdır. Ayrıca, Sanarise’den hizmet alırken, %100 şeffaflığı sağlamak için her zaman Odoo şirketinden bir personel sürece eşlik ediyor.
Yetkin bir ekip eğitimi ve kullanımıyla birlikte 7/24 yerel müşteri desteği almak, işletmeleri dijitalleştirmenin sadece iyi bir yazılımla olmayacağının göstergesi ve tamamlayıcı unsurlarıdır. Arapça, Türkçe ve İngilizce dillerinde yetkin, bilgili ve deneyimli ekibimiz ile yaptığımız tam olarak bu.

Evet. Sanarise ekibi, potansiyel müşteri bulmak için bu CRM sistemini web sitenizde bulunan formlara bağlamanız konusunda yardımcı olacaktır.

Evet, teklifler oluşturabilirsiniz ve aynı zamanda bu yazılım doğrudan muhasebe yazılımımızaa bağlantılıdır. Bu sayede tüm çalışmalarınız için merkezi bir temel elde edersiniz.

Evet kesinlikle, Bu sistemin yapacağı en temel görevlerden biri budur.

Talep ettiğiniz destek seviyesine ve eğitim için kaç çalışanınız olduğuna bağlıdır. Ama içiniz rahat olsun, kesinlikle piyasadaki en iyi teklif olacaktır.

İLETİŞİM

DEMO İÇİN REZERVASYON ALIN

İlgili Hizmetler

Ek olarak, sunduğumuz diğer hizmetler de ilginizi çekebilir